W ofercie zajęć dla dzieci proponujemy:

Zajęcia taneczne dla przedszkolaków

Są to zajęcia skierowane do najmłodszych, aby poprzez zabawę wprowadzić dzieci w świat tańca.Najważniejsze na tych zajęciach jest rozwijanie techniki improwizacji, kreatywnego myślenia, motoryki ciała oraz muzykalności. W trakcie zajęć uczymy najbardziej znanych tańców z zakresu tańca nowoczesnego a to wszystko w formie gier i zabaw. Praca w grupie uczy wzajemnego szacunku, współpracy oraz umiejętności publicznego występowania. Te zajęcia to pierwszy krok w przygodzie z tańcem, która może z czasem przerodzić się w prawdziwą pasję.

 

Zajęcia taneczne hip hop dla wieku 7-12 lat grupy początkujące ( p0 ) oraz tańczące ( p1)

są to zajęcia dla wszystkich tych, którzy dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z tańcem lub kontynuować ją na wyższym poziomie .W takiej grupie dzieci poznają podstawy styli ulicznych, tańca współczesnego, nauczą się improwizować, poznają najważniejsze nurty muzyczne w tańcu, zdobędą podstawową wiedzę muzyczną oraz poprawią swoją kreatywność. Oprócz indywidualnego rozwoju ważnym elementem zajęć jest także nauka układu, poprzez którą uczymy dzieci pracy w grupie.

 

Zajęcia pole dance kids grupy początkujące

( p0 ) oraz tańczące ( p1)

są to zajęcia taneczno-gimnastyczne z wykorzystaniem rury statyczno-obrotowej.Dzięki tej unikalnej formie tańca dzieci zwiększą siłę, będą kształtować prawidłową postawę, poprawią koordynację ruchową i elastyczność ciała. Zajęcia Pole Dance kids dostosowane są do indywidualnych predyspozycji oraz stopnia zaawansowania dziecka.

12796.jpg

Zapisz się na zajęcia

kontakt@originof.pl

tel. 791-002-448